Kurumsal

FURKAN TORNA LİMİTED ŞİRKETİ

Hız ve Disiplin Memnuniyetiniz İlk Hedefimizdir…

Firmamız 1997 yılın da kurulmuş olup gelişen ve büyüyen Türkiye’ye hizmet vermeye başlamıştır.

Furkan Torna Limited Şirketi Doğalgaz, Petrol Rafineri, Enerji Santralleri, Savunma Sanayi, Kimya Sanayi, Hidro Elektirik Santralleri, Jeotermal Enerji Üretimi, Basınçlı Kap Ve Kazan İmalatçıları, Tersaneler ve Madencilik Sektörü olmak üzere Türkiye’nin günden güne güçlenen sanayisinin birçok alan ve koluna kaliteli üretimimizle hizmet sunmaktayız. Referans listemizi kaliteli hizmet ve ürün imalatıyla her geçen gün büyütmekteyiz.

Firmamız üretim ve satım platformunda özel sektör ve birçok kamu kurumlarına hizmet vermektedir. İgdaş, Ereğli Demir Çelik A.Ş ve Tüpraş A.Ş gibi birçok kamu kurumlarını bünyesine katmıştır.

Firmamız da bulunan  CNC Makine, Manuel Torna, Radyal Matkap, Testere gibi makine parkurlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İçinde bulunduğumuz  ticari ve teknolojik platformlarda fark yaratan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, saygınlığın ve güvenilirliğin simgesi bir şirket olmak ilkelerimizden bir tanesidir.

Firmamız büyüme ve gelişme arzusunu kendine ilke edinmiş olup,teknolojisini geliştirerek ve makine parkurunu arttırarak üretimde ve satışta siz değerli müşterilerimize büyüyen ve gelişen Türkiye’ye hizmet vermektedir…

SAYGILARIMIZLA…

 

Çalışma Prensiplerimiz

Biz, her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler ve tüm ilişkilerimizde
dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranırız.

DÜŞÜK FİYAT

YÜKSEK STOK

ZAMANINDA TESLİMAT

HIZLI İMALAT

MAKİNE PARKURUMUZ

Firmamız da bulunan CNC Makine, Manuel Torna, Radyal Matkap, Testere gibi makine parkurlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Firmamız, TSE - CE - TSE-HYB ve İSO 9001 Belgelerine Sahiptir.

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurup bize iletin, en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayalım.
""
1
İsminiz
Telefon Numaranız
Mesajınız
0 / 4000
Previous
Next
Telefon Hemen Ara
Telefon Teklif Al
Whatsapp WhatsApp